M24308/25-6F
DigiKeys varenummer
4306-M24308/25-6F-ND
Producenter
Producentens varenummer
M24308/25-6F
Beskrivelse
D-SUB
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Låseelement For D-Sub-stik
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Til brug med/relaterede produkter
D-Sub-stik
Producenter
Amphenol Positronic
Funktioner
Klips
Serie
Længde - Gevindskåret del under hoved
0,110" (2,79mm)
Emballage
Pose
Længde - Under hoved
0,240" (6,10mm)