HDC9S20J0X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC9S20J0X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC9S20J0X/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC9S20J0X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC9S20J0X/AA
Beskrivelse
HDC9S20J0X/AA
Detaljeret beskrivelse
9 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C