HDC50S2000S/AA-759.1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC50S2000S/AA-759.1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S2000S/AA-759.1
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S2000S/AA-759.1-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S2000S/AA-759.1
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C