HDC37S5R600S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC37S5R600S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC37S5R600S/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC37S5R600S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC37S5R600S/AA
Beskrivelse
HDC37S5R600S/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C