HDC37S3S00S/AA-49 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC37S3S00S/AA-49 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC37S3S00S/AA-49
DigiKeys varenummer
4306-HDC37S3S00S/AA-49-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC37S3S00S/AA-49
Beskrivelse
HDC37S3S00S/AA-49
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C