HDC37M3S60T20/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC37M3S60T20/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC37M3S60T20/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC37M3S60T20/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC37M3S60T20/AA
Beskrivelse
HDC37M3S60T20/AA
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C