HDC37M3P0TX/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC37M3P0TX/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC37M3P0TX/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC37M3P0TX/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC37M3P0TX/AA
Beskrivelse
HDC37M3P0TX/AA
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C