HDC25S5B30T2S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25S5B30T2S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S5B30T2S/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S5B30T2S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S5B30T2S/AA
Beskrivelse
HDC25S5B30T2S/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C