HDC25S32S60T0-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for HDC25S32S60T0-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S32S60T0-14
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S32S60T0-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S32S60T0-14
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Antal rækker
2
Spændingsklassifikation
300V
Monteringstype
Farve
Grøn
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktform
Bearbejdet
Kontakttype
Signal
Dielektrisk materiale
Diallylphthalat (DAP), Glasfyldt
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C