HDC15S5R7NT2S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15S5R7NT2S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15S5R7NT2S/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC15S5R7NT2S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15S5R7NT2S/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C