HDC15S32S600S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15S32S600S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15S32S600S
DigiKeys varenummer
4306-HDC15S32S600S-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15S32S600S
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C