HDC15S2000S-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Datablad
Billede for HDC15S2000S-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15S2000S-14
DigiKeys varenummer
4306-HDC15S2000S-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15S2000S-14
Beskrivelse
HDC15S2000S-14
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Grøn
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Dielektrisk materiale
Diallylphthalat (DAP), Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C