HDC15M5B30T0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15M5B30T0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15M5B30T0/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC15M5B30T0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15M5B30T0/AA
Beskrivelse
HDC15M5B30T0/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C