GMCT41F0E100J0/AA
DigiKeys varenummer
4306-GMCT41F0E100J0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
GMCT41F0E100J0/AA
Beskrivelse
HEAVY-DUTY RECTANGULAR
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
41 Position Hus til hunkontakter Stikforbindelse Grå Frithængende (In-Line) Backplane
Kategori
Afstand
0,150" (3,81mm)