Billede for GMCT34M0TRA00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GMCT34M0TRA00
DigiKeys varenummer
4306-GMCT34M0TRA00-ND
Producenter
Producentens varenummer
GMCT34M0TRA00
Beskrivelse
GMCT34M0TRA00
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
34 Position Hus til hankontakter Stikforbindelse Grå Frithængende (In-Line) Backplane
Kategori
Antal positioner
34
Producenter
Amphenol Positronic
Afstand
0,150" (3,81mm)