GMCT18F0E100L0
DigiKeys varenummer
4306-GMCT18F0E100L0-ND
Producenter
Producentens varenummer
GMCT18F0E100L0
Beskrivelse
BACKPLANE HOUSING
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 Position Hus til hunkontakter Stikforbindelse Grå Frithængende (In-Line) Backplane
Kategori
Antal positioner
18
Producenter
Amphenol Positronic
Afstand
0,150" (3,81mm)