Billede for GMCT104M0000Z0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GMCT104M0000Z0
DigiKeys varenummer
4306-GMCT104M0000Z0-ND
Producenter
Producentens varenummer
GMCT104M0000Z0
Beskrivelse
GMCT104M0000Z0
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
104 Position Hus til hankontakter Stikforbindelse Grå Frithængende (In-Line) Backplane
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal positioner
104
Producenter
Amphenol Positronic
Afstand
0,150" (3,81mm)