Billede for ED25F52B0T0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ED25F52B0T0/AA
DigiKeys varenummer
4306-ED25F52B0T0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ED25F52B0T0/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal rækker
2
Spændingsklassifikation
300V
Monteringstype
Farve
Sort
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktform
Bearbejdet
Kontakttype
Signal
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA), Nylon
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C