DD78S4000S-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for DD78S4000S-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78S4000S-15
DigiKeys varenummer
4306-DD78S4000S-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78S4000S-15
Beskrivelse
DD78S4000S-15
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C