DD78S3S0T2S/AA-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD78S3S0T2S/AA-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78S3S0T2S/AA-50
DigiKeys varenummer
4306-DD78S3S0T2S/AA-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78S3S0T2S/AA-50
Beskrivelse
DD78S3S0T2S/AA-50
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C