DD78S30000/AA-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 22
På lager: 0
Billede for DD78S30000/AA-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78S30000/AA-14
DigiKeys varenummer
4306-DD78S30000/AA-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78S30000/AA-14
Beskrivelse
DD78S30000/AA-14
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C