DD78S10JT2X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD78S10JT2X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78S10JT2X/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD78S10JT2X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78S10JT2X/AA
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C