DD78S10ANV3X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD78S10ANV3X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78S10ANV3X
DigiKeys varenummer
4306-DD78S10ANV3X-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78S10ANV3X
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C