DD78M300T2Z/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD78M300T2Z/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78M300T2Z/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD78M300T2Z/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78M300T2Z/AA
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C