DD78M20ANV30 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD78M20ANV30 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78M20ANV30
DigiKeys varenummer
4306-DD78M20ANV30-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78M20ANV30
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C