DD78M10GES-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for DD78M10GES-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78M10GES-50
DigiKeys varenummer
4306-DD78M10GES-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78M10GES-50
Beskrivelse
DD78M10GES-50
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C