DD78M10ANT2S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD78M10ANT2S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD78M10ANT2S/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD78M10ANT2S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD78M10ANT2S/AA
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C