DD62S4R80T2S/AA-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S4R80T2S/AA-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S4R80T2S/AA-50
DigiKeys varenummer
4306-DD62S4R80T2S/AA-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S4R80T2S/AA-50
Beskrivelse
DD62S4R80T2S/AA-50
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C