DD62S4R7000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 35
Billede for DD62S4R7000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S4R7000
DigiKeys varenummer
4306-DD62S4R7000-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S4R7000
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C