DD62S4R6NT6S-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S4R6NT6S-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S4R6NT6S-50
DigiKeys varenummer
4306-DD62S4R6NT6S-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S4R6NT6S-50
Beskrivelse
DD62S4R6NT6S-50
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C