DD62S32S60V3X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S32S60V3X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S32S60V3X
DigiKeys varenummer
4306-DD62S32S60V3X-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S32S60V3X
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C