DD62S3000S-759.0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S3000S-759.0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S3000S-759.0
DigiKeys varenummer
4306-DD62S3000S-759.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S3000S-759.0
Beskrivelse
DD62S3000S-759.0
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C