DD62S1S0V3X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S1S0V3X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S1S0V3X/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD62S1S0V3X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S1S0V3X/AA
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C