DD62S10AN0X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S10AN0X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S10AN0X/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD62S10AN0X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S10AN0X/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C