DD62M4R70T20/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62M4R70T20/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62M4R70T20/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD62M4R70T20/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62M4R70T20/AA
Beskrivelse
DD62M4R70T20/AA
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C