DD62M32S60V3S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62M32S60V3S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62M32S60V3S
DigiKeys varenummer
4306-DD62M32S60V3S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62M32S60V3S
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C