DD62M300T20/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62M300T20/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62M300T20/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD62M300T20/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62M300T20/AA
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C