DD44S4R8N00/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44S4R8N00/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S4R8N00/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44S4R8N00/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S4R8N00/AA
Beskrivelse
DD44S4R8N00/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C