DD44S4R80T2X-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44S4R80T2X-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S4R80T2X-50
DigiKeys varenummer
4306-DD44S4R80T2X-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S4R80T2X-50
Beskrivelse
DD44S4R80T2X-50
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C