DD44S4R200X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 88
Billede for DD44S4R200X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S4R200X/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44S4R200X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S4R200X/AA
Beskrivelse
DD44S4R200X/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C