DD44S32S6000/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44S32S6000/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S32S6000/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44S32S6000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S32S6000/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C