DD44M32S60T20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44M32S60T20 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44M32S60T20
DigiKeys varenummer
4306-DD44M32S60T20-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44M32S60T20
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C