DD44M2S000/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44M2S000/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44M2S000/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44M2S000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44M2S000/AA
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C