DD44M10HE0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44M10HE0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44M10HE0/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44M10HE0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44M10HE0/AA
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C