DD44M10AN0X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44M10AN0X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44M10AN0X
DigiKeys varenummer
4306-DD44M10AN0X-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44M10AN0X
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C