DD26S4R800S/AA-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26S4R800S/AA-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26S4R800S/AA-50
DigiKeys varenummer
4306-DD26S4R800S/AA-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26S4R800S/AA-50
Beskrivelse
DD26S4R800S/AA-50
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C