DD26S4R7N0X-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26S4R7N0X-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26S4R7N0X-15
DigiKeys varenummer
4306-DD26S4R7N0X-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26S4R7N0X-15
Beskrivelse
DD26S4R7N0X-15
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C