DD26S3000S/AA-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 17
Billede for DD26S3000S/AA-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26S3000S/AA-15
DigiKeys varenummer
4306-DD26S3000S/AA-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26S3000S/AA-15
Beskrivelse
DD26S3000S/AA-15
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C