DD26S20ANES/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26S20ANES/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26S20ANES/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD26S20ANES/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26S20ANES/AA
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C