DD26S1S0V3S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26S1S0V3S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26S1S0V3S
DigiKeys varenummer
4306-DD26S1S0V3S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26S1S0V3S
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C